کارشناسی املاک جهت مهاجرت و یا اخذ ویزا

ارزیابی املاک و ارایه گواهی توانایی مالی جهت مهاجرت ، اقامت دائم و موقت و سرمایه گذاری جهت ارائه به سفارت کشورهای کانادا ، استرالیا و آمریکا … همراه با کلیه تاییدیه ها  ( با ترجمه به زبان انگلیسی) .
ارزیابی و کارشناسی زمین ، ساختمان ، آپارتمان و سایر املاک و دارائیهای متقاضیان دریافت ویزا ، اقامت تحصیلی و یا مهاجرت به کلیه کشورها .

تنظیم گزارش توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان ، امور ثبتی و کارشناس رسمی  رشته ماشین آلات جهت درخواستهای ارزیابی کارخانه ها(ارائه گزارش به زبان انگلیسی و تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای ارایه به سفارت کشورهای آمریکا ، کانادا ، استرالیا ،انگلیس و سایر کشورها …)

توضیحاتی در مورد مهاجرت :


مهاجرت به کشور کانادا:


 • مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار: مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و … می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و با دانش ابتدایی زبان، برای خود و خانوادشان اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند.
 • مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص فدرال
   Federal Skilled Worker – مهاجرت به کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یک سال و دانش زبان.
 • مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص کبک
   Quebec Skilled Worker – مهاجرت به استان کبک در کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از شش ماه و برای برخی از رشته ها بدون نیاز به دانش زبان انگلیسی و فرانسه.
 • مهاجرت به کانادا از روش تخصصی نووااسکوشیا
    Nova Scotia Skilled Worker – مهاجرت ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یکسال بدون نیاز به داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در کانادا. (این روش مهاجرتی در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۵ تکمیل ظرفیت شده است و اوایل سال ۲۰۱۶ مجددا باز گشایی خواهد شد.)
 • مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کبک
   Quebec Investor – مهاجرت به کانادا ویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه بیش از ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا
 • مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی فدرال
   Federal Self-Employed – ویژه مترجمان، گرافیست ها، هنرمندان، نویسندگان و بسیاری از مشاغل دیگر بدون نیاز به دانش زبان
 • مهاجرت از روش خویشاوندی
   Family Sponsorship – ویژه افرادی که خویشاوند نزدیک در کانادا دارند و یا همسرشان دارای اقامت کانادا می باشد

مهاجرت به آمریکا:

خدمات مهاجرتی شرکت ما جهت کسب اقامت کشور آمریکا به صورت زیر می باشد :